Kim Jesteśmy?

Kim jesteśmy?

Filip - Swoją przygodę z fotografią rozpoczął od zainteresowania się nowinkami technologicznymi związanymi ze sprzętem fotograficznym oraz trendami jakie panują w branży. Dzięki konsekwentnej pracy i nauce jego zdjęcia oraz ujęcia filmowe nie tylko mają piękne kadry , ale i są dobrze wykonane technicznie. Jest osobą sympatyczną i pełną poczucia humoru łatwo nawiązującą kontakt. Pozwala to modelom na swobodne samopoczucie owocujące dobrymi i naturalnymi ujęciami.

Justyna - jest związana z fotografia od najmłodszych lat. Pierwsze doświadczenie zdobywała fotografując życie swojej rodziny. Ma duszę artysty i dzięki temu ze ma wyjątkowy sposób patrzenia na świat fotografie jakie wykonuje są unikatowe i pełne życia.

Najczęstsze pytania do Nas :)

Jak pracujecie w Dniu Ślubu?

Obojętnie czy jesteśmy duetem fotografów czy foto-video - zgrywamy się i dopełniamy. Zazwyczaj cały plan dnia ślubu umawiamy po kolei z parami ślubnymi, ponieważ każdy ślub i wesele jest inne :) Przed ślubem wysyłamy Wam specjalną ankietę z pytaniami o atrakcje na weselu, ilość osób i dokładne miejsca przygotowań. Wysyłamy również mini poradnik dla par młodych odnośnie organizacji i naszych tricków okiem fotografa ;)

Po jakim czasie otrzymamy gotowe fotografie oraz film?

Gotowe zdjęcia z ceremonii ślubnej wyślemy Wam w formie galerii online max do 14 dni od daty ślubu. Film oddajemy do 3 miesięcy.

Sesja narzeczeńska – czy warto?

Tak! Sesja narzeczeńska jest to trwająca zazwyczaj 1-2 godzinna sesja zdjęciowa na której staramy się uwiecznić to co do siebie czujecie. Może to być w formie sesji rodzinnej, jeśli macie dzieci, na wesoło, romantycznie - tematyka dowolna. Pomagamy przy wyborze fajnego miejsca :) Jest to doskonały sposób abyście się przyzwyczaili do stania przed obiektywem oraz okazja do tego abyśmy się poznali :) Dzięki temu gdy przyjedziemy do Was na ślub będziecie się mniej stresować. Dodatkowo zdjęcia z sesji narzeczeńskiej mogą ozdobić Wasze zaproszenia bądź być super prezentem dla rodziców.

Opinie klientów


Patrycja & Ariel

Bardzo sympatyczni, zdolni, młodzi ludzie ;) Współpraca bez zastrzeżeń ;) Bardzo polecamy ze względu na pomysłowość i uwzględnianie potrzeb klientów .


Agnieszka & Patryk

W dzień naszego ślubu byliście z nami. Dzięki wspaniałym zdjęciom i świetnemu filmowi wracamy do tego dnia ze wzruszeniem ❤️ POLECAMY W 1000%


Marta i Paweł

Jestem bardzo zadowolona, że to Oni byli z nami w tym dniu i stworzyli dla nas teledysk ślubny. Młodzi ludzie ze świeżym spojrzeniem, ogromem pasji i artystyczną duszą. Idealnie wyważeni między klasyką, a nowoczesnym podejściem. Nie ma co się wahać, bo warto ich wybrać. Dziękujemy <3

Skontaktuj się z nami

Chcesz zadać nam pytanie lub umówić się na spotkanie? Będzie nam miło, jeśli będziemy mogli poznać Was na żywo!

Napisz do nas emaila: kontakt.waszehistorie@gmail.com

Lub skontaktuj się z nami przez formularz:

Znajdź nas na: