Fotografia Ślubna sesje zdjęciowe

WASZE HISTORIE UTRWALONE NA NATURALNYCH ZDJĘCIACH PEŁNYCH EMOCJI I MIŁOŚCI

Fotoreportaż ślubny
Sesja poślubna
Sesja narzeczeńska
Sesja ciążowa
Fotoreportaż ślubny
Sesja poślubna
Sesja narzeczeńska
Sesja ciążowa

Naturalna fotografia ślubna w rustykalnym klimacie

Kraków i cała Polska

Piękny plener w górach lub nad jeziorem?

Czy może sesja poślubna za granicą w Paryżu lub Rzymie?

Sesja poślubna, nazywana również sesją małżeńską jest okazją do wyczarowania dodatkowych ujęć w ciekawym, wybranym przez Was miejscu.
Zawsze jesteśmy otwarci na propozycje i różne wyjazdy a nasz kraj obfituje w wiele pięknych zakątków. Mamy już kilka swoich ulubionych miejsc, i ciągle odkrywamy jakieś nowe.
Jeśli wybraliście pakiet z filmem, naturalnie podczas sesji tworzymy z Wami ujęcia które zamieścimy w finalnym filmie.
Najlepiej odnajdujemy się w leśnym stylu, o zachodzie lub wschodzie słońca. Cały przebieg spotkania ustalamy wcześniej z Wami, podpowiadamy, aby zabrać bukiet ślubny, welon i wygodne buty, bo często bardzo dużo spacerujemy.
Jeśli macie w sobie szczyptę szaleństwa, nie boicie się wyzwań i cenicie artystyczne, czasami niekonwencjonalne kadry, koniecznie napiszcie o tym, jak wyobrażacie sobie Waszą sesję poślubną.

Odwiedźmy miejsce, w którym się zaręczyliście!

Czy warto wybrać się na sesję narzeczeńską? Zdecydowanie tak! 100% naszych par uważa, że często jest to ich pierwszy kontakt z profesjonalnym fotografem a dzięki spotkaniu rozluźnili się i zyskali wiele cudownych zdjęć, które można wykorzystać do dekoracji sali weselnej czy do zaproszenia na ślub.
Drugą zaletą sesji jest poznanie, jak pracujemy, jak wygląda robienie zdjęć i dzięki temu podczas dnia ślubu zachowujecie się przy nas naturalnie.
Kierujemy się ideą, że podczas sesji chcemy zobaczyć prawdziwych was. Obojętnie, czy widzimy się w parku, czy u was w mieszkaniu, zasady są takie same - pokazanie, jak bardzo się kochacie i jesteście szczęśliwi.
Jeśli posiadacie zwierzątko, zabierzcie je na zdjęcia. Jeśli kochacie podróże, wybierzmy się pod namiot. Pojedźmy tam, gdzie się zaręczyliście. Tam, gdzie możecie się wyciszyć i być sobą.

Ciąża to wyjątkowy, niepowtarzalny czas dla każdej rodziny

Warto utrwalić te wspomnienia!

oglądaj video

Joanna i Artur

Gotowi na swoją historię?

Czujecie klimat? Podobają Wam się nasze zdjęcia i filmy? Napiszcie do nas. Stwórzmy razem emocjonalną pamiątkę.