Kim jesteśmy?
Jak pracujemy?

Jesteśmy parą. Prywatnie i podczas pracy. Dopełniający się, zgrany i uśmiechnięty duet.

Działamy profesjonalnie na rynku od 2019 roku.

Kim jesteśmy,
dokąd zmierzamy

Czyli historia naszych Waszych Historii

Justyna i Filip. Fotografia i film. Mieszkamy w Krakowie i działamy profesjonalnie na rynku od 2019 roku.

Zaczęliśmy fotografować praktycznie z dnia na dzień, stopniowo nabierając doświadczenia. Fotografia stała się naszą życiową przygodą i codziennie staramy się być lepsi w tym co robimy. Zamiast pastelowych jasnych kadrów, wolimy te ciemniejsze, tajemnicze, o ciepłej barwie. Dlatego zachody słońca to zdecydowanie nasza ulubiona pora na sesje zdjęciowe.

A prywatnie co z nas za ludzie? Poznaliśmy się na kółku teatralnym, i razem wystąpiliśmy na scenie. Jedno z nas buja w obłokach, a drugie stara się je ściągnąć na ziemię. Jesteśmy małą rodzinką z dwoma kotami. Wolne wieczory spędzamy na oglądaniu filmów, a na śniadania lubimy wychodzić na balkon, rozmawiając o wszystkim i o niczym. Podczas trasy na ślub słuchamy zazwyczaj starego, polskiego rocka. Najchętniej odpoczywamy w naturze – wystarczy fotel pod drzewem i dobra książka. Mamy raczej spokojne usposobienie, ale nie ukrywamy, że często nachodzi nas szaleństwo i spontaniczne pomysły. Lubimy poznawać nowych ludzi, słuchać ich historii i się inspirować.

Dlaczego fotografia ślubna?

I nie tylko ślubna, ale i rodzinna 🙂 Sesje ciążowe i dziecięce w plenerze z naturalnym światłem. Sesje dla par, narzeczeńskie i oczywiście fotografia okolicznościowa. To nasza pasja i praca.

Naszym celem jest zachowanie atmosfery miłości i wszechobecnych emocji, które objawiają się między Wami oraz wśród Waszych gości. Dążymy do tego, by każda zapisana chwila mogła trwać i przynosiła jak najlepsze wspomnienia.

Chcemy tworzyć historię, do której ze wzruszeniem będziecie mogli powracać i jeszcze raz przypomnieć sobie uśmiechy, gesty i ważne słowa.

Bardzo cenimy sobie szczerość i otwartość, w dniu Ślubu (jak i również w trakcie sesji zdjęciowych) nie jesteśmy tylko obserwatorami i towarzyszami – staramy się dawać oparcie. Czasami wychodzimy z propozycją aby wieczorem wymknąć się na szaloną sesję po łące czy spacer pośród nastrojowych lampek. Zawsze staramy się dawać swobodę a podczas wesela staramy się wtapiać w tłum. To, na czym nam zależy to autentyczność, bliskość i uczucia.

Najpiękniejsze fotografie są wtedy, kiedy są najprawdziwsze.

Kto tworzy Wasze Historie?
czyli kilka szczegółów więcej o tym Kim jesteśmy

Justyna – marzycielka z głową w chmurach i o artystycznej duszy. „Fotografuję od lat szkolnych, nigdy nie sądziłam, że odnajdę się w roli fotografa ślubnego, a jednak jest to coś, co daje mi wiele radości.” Interesuje się filmami i serialami, muzyką i książkami. Często zmienia kolor włosów, nigdy nie wie co ubrać, wiecznie chodzi w słuchawkach i uwielbia muzykę, która staje się również inspiracją do zdjęć i filmu.

Filip – „Najpierw zainteresowały mnie aparaty fotograficzne, a później dzięki Justynie sam zacząłem robić zdjęcia”. Nowinki technologiczne, sprzęty do fotografii i filmu, motocykle to główne hobby. Realista, z poczuciem humoru, zawadiackim uśmiechem. Lubi śpiewać w samochodzie, podróżować (głównie do kuchni do lodówki) i uwielbia zwierzęta.

GOTOWI NA SWOJĄ HISTORIĘ?

Czujecie klimat? Podobają Wam się nasze zdjęcia i filmy? Napiszcie do nas. Stwórzmy razem emocjonalną pamiątkę.